"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bayram Kredisi Nasıl Alınır Detayları

Bankalar, sundukları dönemsel özel kredi teklifleri ile tatilin, bayramın, eğitimin ya da ilk aracınızın unutulmaz bir şekilde olmasını isteyenlere bir şans veriyor! Ramazan ve Kurban Bayramı yaklaşırken bankalar da bir bir yeni kampanya tekliflerini açıkladılar. Bayramda harcamalar yüksek, kimimiz tatile çıkacak kimimiz de klasik bayram harcamalarına yönelecek. Eğer bütçeniz çok iyi değilse, bir bayram kredisi şart görünüyor. Peki bu kredilerin oranları neler, bayramda bankaların sundukları özel kredilerin vadeleri, ek giderleri ve masrafları neler?

Tüm bankaların, 1000 TL ile 10000 TL arasındaki kredilerini ve bu kredi tekliflerindeki faiz oranlarını sizler için derledik, bu kredilere başvurmadan önce hem faiz, hem vade hem de ek masrafları hesaplarsanız Ramazan Bayramı için bayram kredisi konusunda en iyi fırsatı yakalayabilirsiniz. Bütçenize uygun, tüm bayram ihtiyaçlarınızı karşılayacak bu kredilerle rahat bir nefes alabilir, önünüze bakabilirsiniz.

En Uygun Bayram Kredileri

Bayram için başvurabileceğiniz kredilerden en uygun teklifleri içeren bankaları sizin için sıraladık, işte en uygun bayram kredisi veren bankalar ve kredilerinin özellikleri.

Denizbank bayram kredisi

Bayram kredileri her bankada olduğu gibi Denizbank’ta da genel ihtiyaç kredileri kapsamında. Denizbank, 5000 TL’ye kadarki bayram kredisi başvurularında % 0,99 puan faiz uyguluyor. Bu tüm krediler içinde en uygun faiz oranlarından bir tanesi.

Yapı Kredi bankası bayram kredisi

Yapı Kredi, 10 bin TL’lik kredi başvurularınız için % 1,25 faiz uygulamaktadır. Minimum 1000 TL, maksimum ise 10 bin TL olabilen bu kredilerin vadesi ise 3 aydan 36 aya kadar değişmektedir.

Türkiye İş Bankası bayram kredisi

En büyük bankalarımızdan İş Bankası’ndan da bayram kredisi alabilirsiniz. 5000 TL ile 50000 TL arasında alacağınız bayram kredisi seçeneklerinde İş Bankası’nın aldığı minimum faiz % 1,23 dolaylarında. Kredilerin vadesi ise 12, 24 ve 36 ay olarak belirlenmiş. Dilerseniz bayramda alacağınız kredilerde ara vade oranlarını da bankanızla görüşerek isteyebilirsiniz.

Finansbank bayram kredisi

Bu bayramda Finansbank’tan kredi alacakları çok iyi bir sürpriz bekliyor. Piyasaya göre çok uygun bir faiz oranı ile, % 1,14 ile kredi kullanabilmeniz mümkün. 5000 TL bayram kredisi aldığınız taktirde, 12 ay vadeli program için ödemeniz gereken aylık kredi ödemesi 456 TL olarak belirlenmiştir.

Garanti bankası bayram kredisi

Garanti Bankası, taşır ve eğitim kredilerinde sunduğu genel ‘bireysel ihtiyaç’ kredilerinde düşük faiz politikasını bayram kredisi seçeneklerinde de sürdürüyor. Bu bağlamda 3000 TL’ye kadarki mikro kredilerde yalnızca % 0,99 faiz uyguluyor. Dosya masrafına gelirsek, 3000 TL’lik bir kredide ödemeniz gereken ek masraf 15 TL olarak belirlenmiş. 10 bin TL kredi çekmek isterseniz faiz oranı bu sefer % 1,25 olmaktadır. En uygun teklif için, bireysel bankacılık yetkilisi ile telefonda ya da şubede görüşebilirsiniz.

ING Bank bayram kredisi

Düşük faiz oranları ile bilinen ING Bank da, bayram kredisi konusunda en iyi tekliflerden birini sunuyor. % 1,08 faiz oranı ile, 15 bin TL’ye kadarki kredilerinizde çok uygun geri ödeme avantajları sunan ING Bank’tan gönül rahatlığı ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bayram Kredisi Alacak Olanlar Dikkat

Kredi alırken bankaların genellikle faiz oranlarından bahsediyoruz, dosya masrafları ise büyük ölçüde kalkmış gibi görünüyor ancak buna paralel olarak bankaların kredi müşterilerine çıkardığı ek masraflar var. Örnek vermek gerekirse İş Bankası, düşük faiz oranı sunarken aldığınız krediye göre 20 TL, 50 TL ve 250 TL kredi masrafı çıkartabilmektedir. Yani kredi alırken, bir banka ile görüşürken yalnızca TV reklamlarındaki, billboardlardaki miktarlara odaklanmamalısınız. Kredi hesaplayıcılar online finans sitelerinde yer alır. Ancak bayram kredisi ve diğer kredi başlıkları için kullanabileceğiniz kredi geri ödeme hesaplayıcılar da yalnızca faiz oranını ve vadeyi esas alır.

En düşük kredi için masrafları da hesaba mutlaka katın. Online kredi hesaplayıcılarda eğer bayram kredisi seçeneğini göremezseniz, bireysel ihtiyaç kapsamında değerlendirebilirsiniz zira bu kredi de ihtiyaç kredisi kapsamında düşünülebilir. İhtiyacınız olan parayı, ödeme yapabileceğiniz vadeyi ve çalışmayı düşündüğünüz bankayı yazdığınız takdirde size bir yol haritası çıkacaktır. Eğer maaş müşterisi olduğunuz bir banka varsa mutlaka onlarla görüşün.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.