"Enter"a basıp içeriğe geçin

En Düşük Faizli Kredi Hangi Bankada

Herkesin mutlaka hayatının bir kısmında toplu bir paraya ihtiyacı olur. Bu ihtiyacı karşılamanın en kolay yolu, bankalardan kredi almaktır. Eğer gereken şartlar sizde mevcut ise, kredi çekmeniz oldukça kolay olur. Günümüzde müşterilerinin ihtiyaçları karşısında kredi imkanı sunan çok sayıda banka  var. İstediğiniz bankaya başvurabilir ve size sunulan imkanlardan yararlanabilirsiniz. Tabii ki kredi çekmek isteyen her insan, kendisine en uygun faizi veren bankayı tercih eder.

Kredi çekme niyetinde olan ve banka faizleri hakkında hiçbir fikri olmayan okuyucularımız için küçük bir araştırma yaptık. İşte bazı bankalar ve kredi faiz oranları;

Garanti Bankası

Garanti Bankasında genelde bayram döneminde kredi kampanyaları oluyor. Banka çok fazla faiz değişikliğine gitmemeye özen gösteriyor. Bankada kredi faizleri 9 aylık vade için %1.59 olarak sunuluyor. Çekilen kredi için 250 Lira dosya masrafı kesiliyor. Eğer kredinizi 36 ay vade ile çekecekseniz kredi faizi %1.30’lara indiriliyor.

ING Bank

ING Bankta kredi faizleri çekilen miktara göre ayarlanıyor. 10.000 TL’lık bir kredi için 12-36 ay vadede %1.19 faiz sunuluyor.  Kredinizi 9 aylık vade ile çekmek istiyorsanız bu oran &1.09’a iniyor.

Finansbank

Finansbankta kredi faizleri %1.19 seviyelerinde oluyor. Dosya masrafı talep edilmeyen kredilerde 15.94 TL sigorta ücreti isteniyor.

Akbank

Akbankta faiz oranları genellikle sabit tutuluyor. %1.15 oranında faiz uygulanan kredilerde 175 lira dosya masrafı kesiliyor.

Yazımızda belirtiğimiz oranlar 2018 Haziran ayına ait verilerdir, güncel banka kredi haberlerini web sitemizde bulabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.