"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans Kullanımı

Kredi kartı kullanıcıları tarafından zaman zaman tercih edilen para çekim işlemi olan taksitli nakit avans kullanımı hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Ama bunu diğer bir tabir ile aslında kredi kartı üzerinden bir nevi kredi kullanmak olarak tanımlama şansınız bulunmaktadır. Bu yüzden de sizlere nakit avans kullanımı ile ilgili bilgiler sunmak istiyoruz.

Nakit avans en fazla ne kadar çekilir?

Kredi kartı kullanan müşterilerin nakit avans çekme konusunda bir üst limiti bulunmaktadır. Kullanmakta olduğunuz kredi kartının limiti ne kadar ise o konuda bankanızın belirlemiş olduğu oran üzerinden taksitli bir şekilde nakit avans çekme şansını bulmuş olabilirsiniz. Ayrıca çekeceğiniz taksitli nakit avans limitinin belirlenmesinde kredi notunuzun ve güncel kredi limitlerinizin etkili olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu yüzden limit konusunda bankanız ile görüşme yaparak en net bilgiyi alma şansını bulabilirsiniz.

Nakit avans çekimlerinde ne fazla kaç ay taksit yapılır?

Bu bankaların inisiyatifinde olan bir durum olmasına rağmen taksitli bir şekilde nakit para çekecek olan müşterilerin genellikle en fazla 12 ay taksit yapma imkânı bulunmaktadır. Bu genellikle bankaların kampanyalarına göre değişkenlik gösterse de 12 ay olarak birçok banka tarafından hizmete sunulmaktadır. En az 3 ay en fazla ise 12 ay taksit imkanı ile birlikte kredi kartlarınız üzerinden taksitli nakit avans çekme şansını yakalamış olacaksınız.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.