"Enter"a basıp içeriğe geçin

Nakit Avans Çekimi Konusunda Kredi Kartı Limiti Arttırma

Kredi kartı kullanım oranın her geçen gün artması, müşterilerin kredi kartı ile ilgili olarak farklı işlemler yapmasına neden olmaktadır. Özellikle nakit avans çekimi yapmak isteyen kredi kartı kullanıcılarının limit arttırma konusunda merak ettiği soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Kredi kartı limiti arttırma

Kullanmakta olduğunuz kredi kartınızın limitini arttırtmak için öncelikli olarak bankanın telefon numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Kredi kartını ilk defa kullanacak olan müşteriler için gelirlerinin en fazla 2 katı oranında kredi kartı limitini kullanabilirsiniz. 2 Bin TL geliriniz varsa, kredi kartı limitinizin en fazla 4 Bin TL olacağını sizlere açıklamak istiyoruz. bu yüzden de herhangi bir borcunuz yoksa kredi kartınız üzerinden ilk sene en fazla 4 Bin TL taksitli bir şekilde nakit çekim işlemi yapabilirsiniz.

Kredi kartınızı 1 yıldan uzun süredir kullandığınız zaman ve ödemelerinizi düzgün bir şekilde yaptığınız zaman bakanın sizlere sunacağı kredi kartının limiti bu sefer maaşınızın 4 katı kadar artış gösterecektir. Ancak bu konuda inisiyatifin tamamen bankanın elinde olduğunu belirtmek istiyoruz. Bankanın kredi kartınızın limitini arttırtma işlemini yaptıktan hemen sonra nakit avans kullanımını yaparak sizlerde bankadan en fazla 12 aya kadar kredili taksitli nakit avans çekme şansınız bulunacaktır.

Kredi notu kötü olanlar taksitli nakit avans çekebilirler mi?

Kredi notunun bankacılık sektöründe kötü olması beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de kredi notu kötü olan müşterilerin nakit avans konusunda kredi kartı üzerinden kredi çekme şansı var mıdır? Buna bakalım.

Kredi notunuz ne kadar kötü olursa olsun, kullanmakta olduğunuz kredi kartının ödemelerinde bir yıl içerisinde 3’den fazla sorun yaşamadıysanız bankanın sizlere nakit avans kullandırma konusunda herhangi bir sorun çıkartmayacağını belirtmek istiyoruz. Ancak ödeme konusunda bir yıl içerisinde 3 defa sorun yaşayan müşterilerin kredi kullanma konusunda herhangi bir şekilde bu hizmetten faydalanamayacağını belirtmek istiyoruz.

Kredi notunuz hakkında bankanız ile iletişime geçerek bu konuda bilgi alma şansınız bulunmaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.