"Enter"a basıp içeriğe geçin

Taksitli Nakit Avans Faiz Oranları

Kredi kartı üzerinden taksitli bir şekilde nakit avans çekimi yapacak olan müşterilerin merak ettiği güncel faiz oranları hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Vade sayısına göre ve faiz oranlarına göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden taksitli kredi çekeceğiniz bankanın faiz oranları hakkında önceden bilgi almanız.

Faiz oranlarının Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından açıklandığını özellikle belirtmek istiyoruz. Akdi faiz oranı olarak geçen bu faiz oranlarının yılın ilk yarısı ile yılın ikinci yarısı arasında farklılık göstereceğini belirtmek istiyoruz.

Taksitli çekilen nakit avans ödemeleri

Kredi kartınızı kullanarak çekmiş oldunuz taksitli nakit avansların ödemesini yapmak için bankanızın ATM’lerini ve internet bankacılığı hizmetlerini kullanabilirsiniz.  Ay sonunda gelen ekstre ile birlikte gelecek olan taksit ödemelerinizi yaparak sizlerde kredi kartınızdan çekmiş olduğunuz avanslar sorunsuz bir şekilde ödeme şansın bulmuş olacaksınız.

Bankaların taksitli nakit avans faiz oranları

Bu konuda en düşük faiz oranlarını Kamu Bankalarının sizlere sunduğunu belirtmek istiyoruz. Aylık faiz oranı olarak bütün bankaların faiz oranı olarak %1.84 üzerinden hizmet verdiğini belirtmek istiyoruz. Sadece 2 bankanın faiz oranlarının bu faiz oranlarından daha düşük olduğunu belirtmek istiyoruz.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası Maximum kredi kartı kullanıcıların kredi kartı üzerinden çektikleri nakit avanslarda ödeyecekleri faiz oranları banka tarafından %1.65 olarak açıklamıştır. Sizlerde bu faiz oranları ile kredi kartı üzerinden nakit avans çekerseniz %1.65 üzerinden faiz oranı ile ödeme yapmak zorunda kalacaksınız. Vade sayısı olarak ise en az 2 aylık vade yapmanız en çok ise 12 aylık vade yapma şansınız bulunmaktadır.  Vade sayısı olarak bankanın 2 ay ile 12 ay arasında taksit imkanı sunduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. Bunun dışında ise avans konusunda 100 TL ile 10 Bin TL arasında kredi çekme şansını bulabilirsiniz.

Halkbank

Bir diğer kamu bankası olan Halkbank’da kredi kartı kullanıcılarına taksitli nakit avans sunan bankalar arasında yer almaktadır.  200 TL 10 Bin TL arasında müşterilerine taksitli nakit avans hizmeti sunan Halkbank faiz oranlarında ise %1.81 faiz oranı ile dikkat çekmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.