"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sanal Kart Nedir? Enpara Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

Finansbank Enpara Kredi Kartına Sanal Kart Özelliği Geldi!

Enpara kartları, özellikle internet üzerinden işlerini yürüten bireyler tarafından sıkça kullanılıyor. Masrafsız olması ve herhangi bir ek ücret talep etmemesi sebebi ile kullanıcılarını mutlu ediyordu. Havale, eft, hesap işletim ücretleri gibi uygulamalara gitmediği için yoğun kullanıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Birçok iyi özelliğinin yanında enpara kartlarının da bir eksiği vardı: Sanal kart!

İnternet üzerinde alışverişlerde kart bilgilerini vermek istemeyen kişiler için kurtarıcı durumdaki sanal kart, nihayet enpara’ya geldi. Yoğun talepten ve yakarışlardan usanan banka çalışanları güzel bir not düşerek kullanıcıları memnun etti. Uygulamayı güncelleyerek sanal kart hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sanal Kart Nedir?

Kredi kartı bilgilerini alışveriş yaptığı her sitede paylaşmak istemeyen kullanıcılar için kurtarıcı durumundadır. Sanal kart oluşturarak o bilgileri kullanabilirsiniz. Yeni kredi kartı gibi bilgileriniz oluşur ve alışverişinizi oluşturduğunuz “sanal” bilgilerinizle gerçekleştirirsiniz. Böylelikle kendi kart bilgilerinizi paylaşmaktan kaçınırsınız. Hesabınızdan rastgele olarak para çekilme derdinden kurtulabilirsiniz. Bunun için sanal kart oluşturarak içine bir miktar para yükleyebilirsiniz. Eğer kullandığınız bankada bu özellik varsa, internet alışverişlerinizde daha güvende hissebilirsiniz. Gizliliğe önem veren kullanıcılar için kurtarıcı durumundadır.

Enpara Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

Enpara kullananların sanal kart konusunda yoğun istekleri vardı. Sosyal medyada, sözlük sitelerinde, forum sitelerinde sıkça söylenen bir konuydu. Sonunda enpara.com kredi kartlarına sanal kart uygulamasını getirdi. Peki, sanal kart nasıl kullanılacak? Sizin için adım adım ve resimli olarak açıklamak istedik. 

Enpara sanal kart oluşturmak için şu adımları izlemeniz gerekir. Hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra Ayarlar – Kredi Kartı – Sanal Kredi Kartı – adımlarına tıklayın. Sanal kredi kartı limitinizi belirleyin ve sanal kartınızı oluşturun. Alışverişlerinizde bu kart bilgilerinizi kullanarak kendinize güvenceye alabilirsiniz. 25 Nisan 2020 tarihinde güncelleme geldiği için uygulamanızı güncellemelisiniz. Eğer güncellemeyi yüklemeden deneyecek olursanız sanal kredi kartı seçeneği görünmeyecektir.

Enpara.com ve müşterileri adına sevinçliyiz. GüvenliPara.com ailesi olarak daima sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz. Sorularınızı yorum bölümünden bize ulaştırabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.