"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bedava Bitcoin Kazanma Yöntemleri

Bitcoin kazanmak isteyen kişilerin en çok talep gösterdiği konular başında bedava bir şekilde bedava bitcoin kazanma yöntemleri ilk sırada gelmektedir. Sanal para birimleri arasında en değerli sanal para birimi olma özelliğini gösteren Bitcoin’i kazanmak için bazı sitelerin veya borsaların sizlerden istediği şartları yerine getirmeniz durumunda sizlerde Bitcoin kazanma şansını yakalamış sayılırsınız.

Yatırım aracı olarak son yılların en karlı araçları arasında ilk sıralarda gelen Bitcoin özellikle değerinin son 5 yıl içerisinde %2000’den fazla arttırarak yatırımcılarının ciddi kazançlar elde etmesini sağladı. Sizlerde Bitcoin ile yatırım yapmak istediğiniz zaman para yatırmak yerine veya Bitcoin madenciliği yapmak yerine ücretsiz bir şekilde Bitcoin veren siteleri tercih ederek bu sanal para biriminin sahibi olabilirsiniz.

Faucet siteleri (Musluk) siteleri tercih edin

Faucet siteler olarak karşımıza çıkan sitelerin yatırım yapmak isteyen yatırımcılara ücretsiz bir şekilde Bitcoin verdiklerini belirtmek istiyoruz. Sizlerden istenen bazı görevleri yerine getirmeniz durumunda sizlerde ücretsiz bir şekilde Bitcoin kazanarak sanal para cüzdanlarınızda bu paraları biriktirerek yatırım yapma şansını bulmuş olacaksınız.

Bitcoin birikimi yapmak için en popüler olan sitenin CoinPot olduğunu belirtmek istiyoruz. bu siteye üye olarak buradan yapacağınız görevlerden sonra sizlerde ücretsiz bir şekilde Bitcoin sahibi olma şansını yakalamış olacaksınız. Ancak bu sitelerde dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Siteler üzerinde istenen görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz durumunda belirlemiş olduğunuz cüzdan hesabınızın sisteme kayıt ettirilmesi gerekmektedir. Sisteme kayıt etmiş cüzdan hesabınızdan hemen sonra sizlerde kazandığınız Bitcoinler ile sanal para borsalarında para transferi yapma şansını yakalamış olacaksınız.

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.