"Enter"a basıp içeriğe geçin

Brave Browser Nedir? Brave Nasıl Para Kazandırır?

Brave Browser Nedir?

Brave browser gizliliğe önem veren, rakiplerine göre birkaç kat hızlı ve daha güvenli bir internet tarayıcısıdır. Peki brave bunu nasıl yapar? Sıradan İnternet tarayıcıları ve internet siteleri sizi tanımlayabilmek ve size doğru reklamları gösterebilmek için sizleri izlerler. Farkında olmadan izin verdiğiniz ve kabul ettiğiniz kurallarla bu konuda hak sahibi olurlar. Size daha iyi hizmet verirler ancak sizden birçok bilgi alırlar. Brave browser ise sizi bu tehlikeye karşı uyarmaktadır. Sizi bir ürün olarak görmemektedir. Sizi değerli bir kullanıcı olarak gördüğü için daha özel hizmet vermeye çalışmaktadır. Elbette sizi sevdikleri için bunu yapmıyorlar. Daha iyi hizmet vererek kendi çıkardıkları basic attention token kripto paralarını güçlendiriyorlar. Çünkü, brave browser gerçekten iyi yöneticiler tarafından yönetilmektedir. 

brave bat partnership - Brave Browser Nedir? Brave Nasıl Para Kazandırır?
brave browser nedir ve basic attention token parası ne anlama gelir

Brave Browser Kimin? Brave Browser Kurucusu Kim?Brave Browser, Mozilla internet tarayıcısının eski Ceo’su tarafından kurulmuştur. Kripto paralara ve blockchain sistemine olan gereksinimi ve duyulan güveni kendi lehine çeviren Brendan Eich tarafından kurulmuştur. Brendan Eich, aynı zamanda javascript kodlarının mucididir. Brave browser kısa sürede bu güveni nasıl kazandı diye düşünecek olanlar şimdi rahatlamıştır. Her şey kayıtlı olarak gerçekleşmekte ve brave gümbür gümbür gelmektedir. 

Hemen indirin, gelişmeleri yakından izleyin. Hızlı ve güvenli tarayıcınız ile özgürlüğün tadını çıkarın.  https://brave.com/guv466 bağlantısı ile hemen brave browser indirip kurmanız ve kullanmanız halinde bir insana fayda sağlayacaksınız. Ülkemize kripto para kazandıracaksınız.

brave browser basic attention token  - Brave Browser Nedir? Brave Nasıl Para Kazandırır?
brave ve BAT hakkında Türkçe bilgi

Brave Browser hakkındaki sorularınızı memnuniyetle cevaplayacağız. Aklınıza gelen bütün soruları bize sorabilirsiniz. Muhteşem bir gün geçirmenizi diliyoruz.

3 Yorum

  1. […] Brave internet tarayıcısı; Youtube’a içerik üretenlere, blog yazarlarına, web sitesi sahiplerine, Twich yayıncılarına, Wikipedia yazarlarına ve sosyal medya fenomenlerine bağış yapma özelliği tanımaktadır. Bağış yapmak için kullanılan para birimi ise Basic Attention Token’dir. Tek tık yaparak sevdiğiniz kişilere BAT bağışı yapmanız mümkündür.Örneğin; güvenli para adresine bağış yapabilirsiniz. GuvenliPara.com brave tarafından onaylı yayıncıdır. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.