"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ethereum Alınacak Olan Borsalar Hangileri ?

Bitcoin’in ardından en değerli sanal para birimi olma özelliği gösteren Ethereum son günlerde yakaladığı çıkış ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle Ethereum tabanlı birçok altcoinin ortaya çıkmasından sonra değeri her geçen gün artış gösteren bu sanal para birimini almak için hangi borsaların bulunduğu konusunda merak ettiğiniz bilgileri sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Ethereum ne kadar, kaç dolar?

Değer olarak 760 Dolar civarında işlem gören Ethereum’un fiyatı 10 Mayıs 2018 günü içerisinde %25 oranında değer kazanarak yatırımcılarının yüzünün gülmesini sağladı. Özellikle son haftalarda ciddi bir çıkış içerisine girerek yatırımcılarının ciddi şekilde kazanç elde etmesini sağlayan bu para birimini almak için sizlerde isterseniz Türk borsaları üzerinden, isterseniz de yabancı borsalar üzerinden bu para birimini alma şansını yakalamış olacaksınız.

Ethereum hangi borsalardan alınır?

Türk borsalarında satışa sunulan Ethereum’u almak için Türk borsalarının yanı sıra yabancı borsalar üzerinden de alma şansınız vardır. Huobi, Kucoin, Tidex, Yobit, Tidebit, Binance ve daha onlarca borsa arasından bu sanal para birimini alma şansınız bulunmaktadır. Ethereum almak için ilk olarak yapmanız gereken araştırmanın en uygun fiyatlı Ethereum satan borsaların hangileri olduğunu tespit etmeniz gerekmektedir. Ethereum almak istediğiniz zaman Ethereum’un fiyatının yanı sıra alacağınız borsanın komisyon oranları konusunda da detaylı bir şekilde araştırma yaparak en uygun fiyat üzerinden daha Ethereum alma şansını bulmuş olacaksınız.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.