"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kullanım Şartları

Guvenlipara.com isimli bu web sitesi Denden Teknoloji kurumuna aittir, içerikler çeşitli editörler tarafından sağlanmaktadır. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik
Guvenlipara.com‘da yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) çeşitli editörler tarafından oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı https://www.guvenlipara.com‘ dan alınmıştır
– Kaynak: https://www.guvenlipara.com

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Guvenlipara.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– Guvenlipara.com’a gönderilen yorumlar bir onay mekanizması ile onaylanmaktadır. Fakat yayınlanan yorumlar için hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve guvenlipara.com’ un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim
Guvenlipara.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. guvenlipara.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.