"Enter"a basıp içeriğe geçin

Reklam

guvenlipara.com web sitesi, her yaştan, kesimden ve sektörden farklı gelir düzeylerine sahip çok yönlü bir kullanıcı kitlesine hitap eden ve ziyaretçilerine, yayınladığı kripto para, altın ve döviz kur verileri ve haberlerinin yanında kredi, döviz ve altın çeviricileriyle kullanıcılarına essiz bir deneyim sunmaktadır.

Sunduğu hizmetlerle her daim takdir gören ve alanında tek olan web sitemiz, bu hızlı yükselişine göstermiş olduğu kararlı ve istikrarlı duruşuyla devam edecektir.

Reklam Yayını Politikalarımız

Yayın politikalarımız gereği reklam çalışmalarımızda bazı kısıtlamalarımız söz konusudur.

Bu doğrultuda aşağıda liste halinde sunulan kategorilerde doğrudan veya dolaylı olarak reklam, backlink, tanıtım vs. gibi çalışmalar yapmamaktayız.

1 – Cinsel İçerikli Ürünler,

2 – Alkol İçerikli Ürünler,

3 – Zayıflama, Saç çıkartıcı vb. Ürünler,

4 – Arkadaşlık Siteleri,

5 – Toplum yararına aykırı içerikler.

Yukarıdaki listede bulunan kategorilerin haricinde diğer tüm kategorilerde reklam çalışmaları yapmakta, ihtiyaca göre çeşitli modeller geliştirmekteyiz.

Reklam Çalışmalarımız

Reklam anlaşmalarımızda önceliğimiz memnuniyetinizdir. Beklentiye cevap vermek ve maksimum performans almak adına standart reklam alanlarımızın dışında ihtiyaca yönelik reklam sunumu çalışmalarına da açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Başlangıç İçin Reklam Ekibimiz İle İrtibata Geçin

Tarafımızla yürütmek istediğiniz reklam çalışmalarınız veya bu alanda sunmak istediğiniz teklifleriniz için reklam@guvenlipara.com mail adresinden veya iletişim bölümünden edindiğiniz özel  telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.