"Enter"a basıp içeriğe geçin

R10.net Webmaster Forumu Yatırım Aldı!

Yazılım, hosting  vb. gibi sektörlerde aktif olarak rol alıyorsanız R10.net webmaster forumu ister istemez önünüze çıkmıştır. (R10.net Webmaster Forumu konusunda bilgi sahibi olanlar hemen üçüncü paragrafa geçebilir.) Eğer bilmiyorsanız hemen size R10 webmaster forumundan bahsedelim: R10’un hikayesi bir hayli ilginçtir. Platform kurucusunun Ronaldinho’ya olan hayranlığından kaynaklı tescil etmiş olduğu alan adını kullanmaya başlamasıyla birlikte Türkiye’nin en çok girilen ilk 50 sitesinden biri ortaya çıkmıştır. R10 Türkiye’de internet işleri piyasasının en hızlı olduğu platformdur.

R10 üzerinde  hazırlamış olduğunuz scripti satabilir, ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilecek bir yazılım uzmanını hemen bulabilirsiniz.  Ayrıca Türkiye’nin hosting sektörünün hemen hemen tüm firmalarının yer aldığı forumdur. Tüm bunların yanında sitenin çok atkif olarak kullanılan bir alışveriş bölümü kısmı da bulunmaktadır. Buradan aklınıza gelebilecek yasak olmayan bir çok ürünü satabilirsiniz. Neler alabileceğini merak edenler için şöyle açıklayayım: Çiğ köfte satandan iphone x satana kadar geniş bir kitleye hitap etmektedir. R10 temel olarak bir webmaster forumudur. Büyük bir kitlesi olan r10 google fan webmaster forumu, Türkiye’nin saygın kişilerini içinde barındırır. Guvenlipara.com‘a bu yazıyı girdiğim sıralarda üye sayısı 92.142’dir ve bu sayı hızla artmaktadır. R10.net şimdilik üyeliklerini davetiye usulü ile vermektedir. Eğer bir davetiyeniz yok ise hemen R10 Davetiye Talep bölümünden davetiyenizi talep edebilirsiniz.

R10.net Webmaster Forumu Yatırım Aldı!

Hosting piyasasının duayenlerinden İzmirli iş insanı Çoşkun Çetin, Türkiye’nin en çok ilgi gören webmaster platformu olan r10.net’e yatırım yaptı. Yapılan yatırımla birlikte sitenin en büyük hissedarı oldu. R10.net’ in en büyük hissedarı Coşkun Çetin aynı zamanda hosting sektöründe aktif olarak rol almakta olan megatrhost ismiyle Türkiye’nin ilklerinde yer alan bir hosting firmasının sahibidir.

coskun cetin 300x200 - R10.net Webmaster Forumu Yatırım Aldı!

 

Coşkun Çetin’in yatırımının R10.net’in gelişimi konusunda büyük katkısı olacağı düşünülmektedir. R10.net  üzerinde köklü değişimler yapan Çetin, daha stabil ve güvenli bir platform oluşturabilmek için bir çok yenilikleri hayata geçirmiştir. R10.net,  yatırım sonrası tasarım ve alt yapı değişiklerine gitmiştir.  Gün geçtikte r10 kanalında büyük güncellemeler yapılmaktadır. Bu gelişmenin ülkemizde internet, yazılım, hosting ve grafik alanında aktif rol alan R10.net’in bu sektörlerde olumlu etkiler oluşturacağı aşikardır. Güvenli para sitesi olarak yatırım yapan herkesin yollarının açık olmasını diliyoruz.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.